Partnerskie linie lotnicze

Pracujemy z wieloma partnerskimi liniami lotniczymi, aby móc oferować więcej atrakcyjnych połączeń i wygodne rozkłady lotów z bezstresowymi przesiadkami.

SkyTeam

KLM jest częścią SkyTeam, globalnej sieci stworzonej przez 19 linii lotniczych. Razem zapewniamy połączenia z 1036 miastami docelowymi na całym świecie, wykonując ponad 15 445 lotów dziennie.

Dowiedz się więcej na temat SkyTeam

Członkowie Flying Blue

Należysz do programu Flying Blue? Lecąc liniami SkyTeam otrzymasz te same korzyści, co zawsze.

Dowiedz się więcej o korzyściach oferowanych przez SkyTeam dla uczestników programu lojalnościowego

Loty z partnerami KLM

Oprócz naszych partnerów SkyTeam, nawiązaliśmy współpracę z jeszcze większą liczbą linii lotniczych. Usługa "code share" oznacza, że masz bilet z numerem lotu „KL”, ale lecisz lotem obsługiwanym przez jednego z naszych partnerów.

Czy Twój lot jest obsługiwany przez jedną z naszych partnerskich linii lotniczych? Pamiętaj, że ich usługi mogą się nieco różnić od naszych. Przygotowaliśmy zestawienie najważniejszych różnic. Nie masz jednak się czym martwić – większość aspektów podróży pozostanie bez zmian.

Która linia lotnicza obsługuje mój lot?

Nie masz pewności, która linia lotnicza obsługuje Twój lot? Możesz sprawdzić to podczas dokonywania rezerwacji, lub w zakładce Moja Podróż, jeśli rezerwacja została już dokonana.