Ceny biletów

Ostateczna cena biletu obejmuje podatki, dopłaty i ewentualne dodatkowe opłaty (za rezerwację). Dowiedz się więcej o dokładnym podziale ceny biletu.

Informacje na temat cen biletów

Dokonując rezerwacji online, zawsze pokazujemy Ci najtańszy dostępny rodzaj taryfy. Możesz zmienić typ taryfy na opcję z większą ilością korzyści i innymi warunkami (na przykład dodatkowym bagażem lub większą elastycznością w zakresie zmian terminu podróży). Może to wiązać się z wyższą ceną biletu.

Ceny biletów wyświetlane na klm.com zawierają wszystkie podatki i dopłaty:

  • Podatek lotniskowy dla wszystkich lotnisk, z których wylatujesz, do których przylatujesz i na których się przesiadasz
  • Dopłata związana z bezpieczeństwem pokrywająca ubezpieczenie i środki bezpieczeństwa
  • Dopłata międzynarodowa nałożona przez przewoźnika

Całkowitą cenę biletu, a także podział taryfy, podatków, dopłat i opłat dodatkowych można znaleźć na różnych etapach podczas rezerwacji online. Po dokonaniu rezerwacji informacje te znajdziesz w e-mailu z potwierdzeniem rezerwacji oraz w zakładce Moja Podróż.

Opłata rezerwacyjna

Opłaty rezerwacyjne nie są wliczone w cenę biletu i są doliczane podczas rezerwacji. W przypadku rezerwacji dokonanych za pośrednictwem naszego Centrum kontaktu z klientem KLM lub w kasie biletowej KLM zostanie naliczona opłata wyższa niż w przypadku rezerwacji online. Opłata za rezerwację online różni się w zależności od kraju; w większości krajów nie musisz płacić żadnych opłat za rezerwację online.