Domki Delft Blue

Chcesz wiedzieć więcej o miniaturowych domkach Delft Blue? Pokażemy Ci najnowsze domki w naszej kolekcji i wyjaśnimy, jak je zdobyć.

O domkach KLM

Pewnie widzisz je nie pierwszy raz: nasze miniaturowe domki Delft Blue z holenderskim ginem w środku. Każda z tych miniaturek jest kopią prawdziwej holenderskiej kamieniczki. Te unikalne upominki są z nami już od lat 50. XX wieku i stanowią prawdziwą gratkę dla kolekcjonerów. Otrzymasz od nas jeden z nich podczas podróży klasą Business na trasie międzykontynentalnej.

Domek 102: Kino Tuschinski

Aby uczcić nasze urodziny, co roku 7 października udostępniamy nowy domek. W 2021 roku, z okazji naszych 102. urodzin, stworzyliśmy miniaturę budynku kultowego kina Tuschinski.

Budynek ten, będący połączeniem Szkoły Amsterdamskiej, Art Deco i Jugendstilu, powstał w szalonych latach dwudziestych i w tym roku obchodzi swoje setne urodziny. To nie koniec okazji do świętowania: W 2020 roku magazyn Time Out uznał Tuschinksi za najpiękniejsze kino na świecie!

Aplikacja Delft Blue Houses

Każdy z naszych 102 domków ma wyjątkową historię, którą warto poznać! Pobierz naszą aplikację Delft Blue Houses, aby dowiedzieć się więcej i być na bieżąco ze swoją kolekcją.