Informacje

Niezależnie od tego, czy chcesz już zarezerwować bilet, szukasz praktycznych wskazówek lub inspiracji; jesteśmy tu, aby Ci pomóc! Zebraliśmy tu wszystkie niezbędne informacje na temat lotów KLM, biletów i Twojej nadchodzącej podróży. Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami, jesteśmy do Twojej dyspozycji 24/7.

Czas zaplanować kolejną podróż

Pasażer KLM w trakcie rezerwowania lotu

Planowanie i rezerwowanie

Zobacz wszystkie oferty lotów, a także ekskluzywne oferty hoteli, wynajmu samochodów i wiele więcej. Udało Ci się znaleźć ofertę? Sprawdź opcje biletu, metody płatności i plan podróży.

Pasażerowie przygotowujący się do kolejnej podróży z KLM

Przygotowanie do podróży

Wszystko, co musisz wiedzieć, aby przygotować się do nadchodzącej podróży: informacje na temat limitu bagażu, rezerwacji miejsc oraz dokumentów podróżnych, których możesz potrzebować.

Zachwycający widok na ocean

Miasta docelowe

Nie możesz zadecydować, dokąd wybrać się w kolejną podróż? Daj się zainspirować naszemu przewodnikowi turystycznemu i odkryj wymarzone miasto docelowe!

Jak możemy Ci pomóc?

Koronawirus: najczęściej zadawane pytania

Znajdź w jednym miejscu odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania związane z koronawirusem. Ta strona jest na bieżąco aktualizowana o najnowsze informacje.

Status lotu

Chcesz być na bieżąco z aktualizacjami dotyczącymi Twojego lotu? Wypróbuj naszą opcję śledzenia lotów, jeżeli chcesz znać najświeższe informacje na temat lotów z wczoraj, dzisiaj i na najbliższe 60 dni.

Skontaktuj się z nami

Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc w rozwiązaniu problemów. Prosimy skontaktować się z Centrum kontaktu z klientem KLM.

Uczestnicy programu lojalnościowego i osoby podróżujące służbowo

Flying Blue

W programie Flying Blue zdobywasz Mile z każdym odbytym lotem. Można je wykorzystać do zarezerwowania biletu i sprawić, by marzenia stały się rzeczywistością!

KLM dla biznesu

Lataj służbowo z Air France i KLM. Niezależnie od tego, jakie są Twoje potrzeby, zapewniamy szeroki zakres usług szytych na miarę.