Airbus A330-200

Dowiedz się wszystkiego, co chcesz wiedzieć o Airbusie A330-200, i obejrzyj interaktywną mapę miejsc.

Informacje o Airbusie A330-200

Pierwszy Airbus A330-200 dołączył do naszej floty w 2005 r. Samolot może pomieścić 268 pasażerów i napędzany jest silnikami General Electric. Obsługuje głównie trasy międzykontynentalne, które mogą się zmieniać w zależności od sezonu.

Imiona samolotów

Podobnie jak w przypadku większości naszych samolotów, każdemu Airbusowi A330-200 nadaliśmy imię. Iinspiracją były słynne place na całym świecie: Plac Dam w Amsterdamie, Potsdamer Platz w Berlinie, Place de la Concorde w Paryżu, Piazza del Duomo w Mediolanie, Parliament Square w Edynburgu, Federation Square w Melbourne, Museumplein w Amsterdamie i Piazza San Marco w Wenecji.

Airbus 330-200 KLM

Mapa miejsc

Chcesz zobaczyć nasz A330-200 z lotu ptaka? Na naszej wirtualnej mapie miejsc możesz obejrzeć samolot i układ miejsc na pokładzie. Znajdź idealne miejsce w naszym samolocie Airbus, aby jak najlepiej rozpocząć podróż!

Udało Ci się znaleźć idealne miejsce? Teraz zaloguj się do sekcji Moja Podróż i wybierz swoje miejsce.

Parametry

Informacje o samolocie

Rozpiętość skrzydeł60,3 m
Długość58,37 m
Wysokość17,4 m
Prędkość przelotowa880 km/h
Maks. zasięg8800 km
Maks. liczba pasażerów268
Maks. ciężar startowy233 000 kg

Średni odstęp między siedzeniami

Klasa Economy79 cm
Klasa Economy Comfort89 cm
Klasa World BusinessMiejsce rozkładane na płasko

W samolocie

Rozkład miejsc w klasie Economy2-4-2
Rozkład miejsc w klasie Business2-2-2
Dostępność Wi-FiTak
ZasilanieTak
Liczba toalet7