Posiłki w klasie Business

Lecisz klasą Business? Ciesz się smakiem wyśmienitych posiłków przygotowywanych z najświeższych składników przez najlepszych holenderskich szefów kuchni.

COVID-19

Nasze usługi na pokładzie mogły ulec zmianie w związku z zapobieganiem rozprzestrzenianiu się COVID-19.

Loty po Europie

Czy Twój lot trwa krócej niż 2 godziny? Jeśli tak, to zaproponujemy Ci świeże kanapki lub pożywną sałatkę oraz przystawkę, jogurt naturalny lub deser. Podczas większości dłuższych lotów po Europie serwujemy trzydaniowy obiad: przystawkę, wybrane przez Ciebie danie na ciepło i deser. Do posiłku zawsze otrzymasz coś do picia, a po posiłku zaproponujemy Ci kawę lub herbatę. W każdej chwili możesz poprosić obsługę o dodatkowy napój.

Business Class diner on a KLC flight

Loty międzykontynentalne

Gdy wszyscy usiądą już na swoich miejscach, przywitamy Cię na pokładzie kieliszkiem szampana lub szklanką soku pomarańczowego. Podczas lotu możemy Ci też zaserwować inne ciepłe i zimne napoje. W naszej ofercie znajdziesz również różne przekąski. W każdej chwili możesz poprosić obsługę o dodatkową przekąskę lub napój.

Ciesz się smakiem obiadów przygotowywanych z najświeższych składników przez najlepszych holenderskich szefów kuchni. Wybierz zimną przystawkę lub zupę wegetariańską i jedno z dań głównych, które podajemy z kieliszkiem wina. Następnie wybierz swój ulubiony deser: słodki deser lub zestaw serów oraz kieliszek porto lub wina deserowego. A może wolisz coś ciepłego do picia? Po posiłku serwujemy kawę lub herbatę.

Jeśli Twój lot kończy się wcześnie rano, podamy Ci śniadanie. Oferujemy śniadania na słodko lub na słono podawane z jogurtem, granolą, różnymi rodzajami pieczywa i owocami.

World Business Class appetizer

Podwyższenie klasy podróży do klasy Business

Masz już bilet w klasie Economy, ale chcesz cieszyć się komfortem na zupełnie nowym poziomie? Na stronie Moja Podróż możesz podwyższyć klasę podróży do klasy Business.