Posiłki w klasie Premium Comfort

W klasie Premium Comfort pasażerowie mogą cieszyć się szerokim wyborem najwyższej jakości posiłków i napojów. Zapnij pasy i... smacznego!

Przekształcamy naszą flotę

W drugiej połowie 2022 roku rozpoczniemy wyposażanie naszych samolotów w miejsca klasy Premium Comfort. Do czerwca 2024 roku modernizacja wszystkich samolotów Boeing 777 i 787 pokonujących trasy międzykontynentalne zostanie zakończona!

Loty międzykontynentalne

Witamy na pokładzie! Rozsiądź się wygodnie. Do dyspozycji masz butelkę wody, słuchawki, poduszkę i koc. Gdy zajmiesz już miejsce, podamy wybrany przez Ciebie napój i drobną przekąskę.

W porze obiadu możesz wybrać jeden z trzech posiłków, z których dwa podawane są na ciepło. Danie główne serwujemy z sałatką, pieczywem i masłem. Do wybranego posiłku możesz zamówić wino lub likier. Masz jeszcze miejsce na deser? Do wyboru są lody, kawa lub herbata i dowolny likier.

Podczas lotu serwujemy też ciepłe i zimne napoje. W kuchni pokładowej znajdującej się w tylnej części samolotu dostępne są rozmaite przekąski. W każdej chwili możesz poprosić obsługę o dodatkową przekąskę lub napój.

Na krótko przed lądowaniem podajemy drugi posiłek lub przekąskę, w zależności od czasu lotu.