Otrzymywanie aktualizacji lotów

Bądź na bieżąco z istotnymi aktualizacjami lotów podczas podróży, takimi jak zmiany w rozkładzie lotów. Będziemy informować Cię na bieżąco telefonicznie, poprzez SMS lub e-mail.

Dane kontaktowe

Czy chcesz się upewnić, że otrzymujesz nasze aktualizacje? Podaj swój numer telefonu i adres e-mail podczas dokonywania rezerwacji lotu. Po dokonaniu rezerwacji zawsze możesz zaktualizować swoje dane kontaktowe w zakładce Moja podróż lub w swoim profilu.

Aktualizacje lotu

Będziemy informować Cię o istotnych aktualizacjach lotów podczas całej podróży. Skontaktujemy się z Tobą również w przypadku zmiany rozkładu lotów.

Aktualizacje, które Ci wyślemy, obejmują:

  • E-mail informujący o tym, że możesz odprawić się online na swój lot.
  • Wiadomość tekstową lub e-mail informujący o tym, że Twój lot jest opóźniony o ponad 30 minut lub że występuje kilka opóźnień, które łącznie wynoszą ponad 30 minut. Jeśli jest to lot międzykontynentalny, możemy również do Ciebie zadzwonić.
  • Rozmowę telefoniczną, SMS lub e-mail informujący, że Twój lot został odwołany, a my zmieniamy Twoją rezerwację na inny lot, albo informacje jak złożyć wniosek o zwrot kosztów.
  • Wiadomość SMS lub e-mail z informacją, że bagaż jest opóźniony i co możesz zrobić, aby go odzyskać.

Dzieci podróżujące samotnie

Jeśli Twoje dziecko podróżuje samodzielnie, korzystając z usługi asysty dla osób niepełnoletnich podróżujących bez opieki, wszystkie wiadomości zostaną wysłane do osoby, która zarezerwowała bilet.

Anulowanie aktualizacji

Jeśli nie chcesz już otrzymywać naszych aktualizacji, możesz anulować usługę:

  • Wiadomości e-mail: Użyj linku w stopce wiadomości e-mail, aby anulować subskrypcję.
  • Wiadomości SMS: odpowiedz "STOP" na wiadomość SMS.
  • Wiadomość SMS informująca o rozpoczęciu wchodzenia na pokład: zaktualizuj swoje preferencje w zakładce Moja podróż.