Poczekalnie KLM Crown Lounges na lotnisku Schiphol

Nasze poczekalnie KLM Crown Lounges na lotnisku Amsterdam Schiphol to idealne miejsce, aby nadrobić zaległości w pracy lub odpocząć od zgiełku panującego na lotnisku. Sprawdź, jak uzyskać do nich dostęp.

Więcej o naszych poczekalniach Crown Lounges

Nasze poczekalnie KLM Crown Lounges na lotnisku Amsterdam Schiphol to spokojne otoczenie z dużą ilością prywatności i przestrzeni. W zależności od miejsca, do którego się wybierasz, możesz odwiedzić jedną z naszych 2 poczekalni Crown Lounges na lotnisku Schiphol.

Zasady dostępu i koszty

Upewnij się, że odwiedzasz poczekalnię w tym samym dniu, w którym podróżujesz lotem obsługiwanym przez linie KLM lub międzynarodowym lotem obsługiwanym przez sojusz SkyTeam. W zależności od klasy podróży i poziomu członkostwa w programie Flying Blue może zajść potrzeba uiszczenia opłaty za dostęp do poczekalni Crown Lounges.

Bezpłatny dostęp

Podróżujesz w klasie Business? Jeśli tak, to dostęp do naszych poczekalni Crown Lounges jest wliczony w cenę Twojego biletu.

Uczestnicy programów Flying Blue Platinum i Gold oraz pasażerowie SkyTeam Elite Plus również mogą odwiedzić poczekalnie Crown Lounges. Mogą także przyprowadzić ze sobą 1 osobę bez żadnych opłat.

Dostęp za opłatą

Wszyscy pasażerowie mają dostęp do naszych poczekalni Crown Lounges za opłatą. Za wejście do poczekalni Crown Lounge dla pasażerów podróżujących do/z krajów strefy Schengen zapłacisz 50 EUR, a za wejście do poczekalni Crown Lounge dla pasażerów podróżujących do/z krajów spoza strefy Schengen – 65 EUR.

Uczestnikom programu Flying Blue przysługuje zniżka:

  • Poziom Explorer: 10% zniżki
  • Poziom Silver: 25% zniżki

Jesteś członkiem Flying Blue poziomu Platinum lub Gold i chcesz przyprowadzić ze sobą więcej niż jedną osobę? Przysługuje Ci na to 25% zniżki. Pamiętaj, że do naszych poczekalni może wejść maksymalnie 9 pasażerów z jednej rezerwacji. Dotyczy to również rezerwacji grupowych.

Zakup dostępu do poczekalni Crown Lounge

W większości przypadków dostęp do poczekalni można zakupić bezpośrednio podczas rezerwacji biletu, na stronie Moja Podróż lub podczas odprawy. Uwaga: możliwość zakupu zależy od dostępności miejsc. Dokonując zakupu online, otrzymasz 10 EUR rabatu!

Dostęp do poczekalni Crown Lounges możesz również uzyskać przy wejściu. W takim przypadku upewnij się, że możesz zapłacić Milami lub kartą kredytową, ponieważ płatność gotówką przy wejściu nie jest możliwa.