Opcje podwyższenia klasy podróży

Czy chcesz skorzystać z wyższego poziomu usług, prywatności i komfortu? Wyciągnij z przelotu jak najwięcej, podwyższając klasę swojej podróży do klasy Premium Comfort lub Business. Wyjaśnimy Ci, jak to zrobić.

Porównaj klasy podróży linii KLM

Czy planujesz lot międzykontynentalny i nie wiesz, jaką klasę podróży wybrać? By ułatwić Ci wybór, porównaliśmy charakterystykę podróży klasami Economy, Premium Comfort oraz Business.

Jak podwyższyć klasę przelotu?

Chcesz cieszyć się większą wygodą? Dokonaj podwyższenia klasy podróży do klasy Premium Comfort lub Business podczas odprawy online.

Możesz również wykupić podwyższenie klasy podróży do klasy Premium Comfort lub Business w automacie samoobsługowym na lotnisku, także po dokonaniu odprawy.

Podwyższenie klasy przelotu last minute

Podczas odprawy lub po niej możesz otrzymać ofertę last minute dotyczącą podwyższenia klasy podróży. Pamiętaj, że podwyższenie klasy przelotu last minute jest możliwe tylko w odniesieniu do konkretnego lotu, a nie całej rezerwacji.

Posiłek specjalny

Wybierasz posiłek dostosowany do Twojej diety medycznej, alergii pokarmowych lub religii? Zwróć uwagę, że po podwyższeniu klasy podróży do klasy Business posiłek specjalny nie będzie dostępny.