Test locations and information about your country

Do you want to find the nearest location for a COVID-19 test? Or do you want to check information of your government about travelling? Stay up to date with the latest details about your country before starting your trip.

Check requirements

Looking for up-to-date information about your upcoming trip? Our TravelDoc tool is continuously updated.

COVID-19 test locations

If you need a negative COVID-19 test result before departure, please check these overviews below of test locations.

View global rapid and PCR test locations on the website of the Dutch authorities

Test locations and information worldwide

Looking for test locations or information about other countries? Please select the country from this list.

Poznań

Port Lotniczy Poznań zapewnia możliwość wykonania przed lotem szybkich testów antygenowych lub testów metodą LAMP, zgodnie z wymogami władz Holandii. Stanowisko do rejestracji do testów znajduje się przy głównym wejściu do hali odlotów (naprzeciw bramek do pomiaru temperatury), a punkt pobrań znajduje się przy wschodnim wejściu do terminalu odlotów, w namiocie ustawionym obok żółtej walizki

Próbki bada zespół medyczny Centrum Badań DNA Sp. z o.o. in Poznań , Cena testu antygenowego wraz z wynikiem w języku angielskim wynosi 149 PLN.

Szczegóły można znaleźć na: https://poznanairport.pl/en/blog/safety/tests-for-covid-19-available-before-departure-for-amsterdam/

Warszawa

Pasażerowie odlatujący z warszawskiego lotniska im. Chopina mogą wykonać szybki test antygenowy na COVID-19. Mobilny Punkt Pobrań (MPP) zorganizowany przez Centralny Szpital Kliniczny MSWiA znajduje się w należącym do Polskiego Holdingu Hotelowego hotelu Courtyard by Marriott, który znajduje się bezpośrednio przed budynkiem Terminalu Lotniska Chopina (strefa odlotów). Wejście do MPP znajduje się po prawej stronie od głównego wejścia do hotelu, na wprost Terminala A Lotniska Chopina.

Cena testu antygenowego w kierunku Covid-19 wynosi 200 PLN.

Cena testu PCR z wynikiem w ciągu 24 godzin wynosi 520 PLN. Cena testu PCR z wynikiem w ciągu 35 minut wynosi 620 PLN.

Preferowana jest płatność kartą. Wynik uzyskiwany jest po 20 minutach. Zaświadczenie z wynikiem wydawane jest w języku angielskim.

https://www.lotnisko-chopina.pl/pl/aktualnosci-i-wydarzenia.html

Kraków

Na Kraków Airport uruchomiona została możliwość wykonania testu na COVID-19. Pasażerowie mogą wykonać test od 4 godzin do 40 minut przed rozkładową godziną wylotu bezpośrednich rejsów do Królestwa Niderlandów tj. KLM do Amsterdamu (AMS) oraz Ryanair do Eindhoven (EIN). Punkt wymazowy jest zlokalizowany bezpośrednio przed głównym wejściem do terminalu pasażerskiego (pod kładką łączącą terminal z parkingiem i stacją kolejową). Badanie realizowane są przez Centrum Medyczne iMed24 w cenie 200 PLN (preferowana płatność kartą), a czas oczekiwania na wynik testu wynosi około 20 minut. Zaświadczenie potwierdzające uzyskany wynik testu wystawiane jest w języku polskim lub angielskim.

https://www.krakowairport.pl/pl/pasazer,c70/informacje-o-lotach,c71/faq-covid-19,c473/

Gdańsk

W Porcie Lotniczym Gdańsk pasażerowie mogą wykonać szybkie testy antygenowe w lotniskowym mobilnym laboratorium. Dostępny jest tylko test antygenowy, który można wykonać w cenie 160 PLN (od poniedziałku do piątku) lub 200 PLN (sobota-niedziela). Cena obejmuje tłumaczenie wyniku na język angielski.

Godziny pracy punktu wykonującego testy można sprawdzić tutaj: https://www.airport.gdansk.pl/airport/news/covid19-test-point-at-the-airport-gdansk--n1964.html

Wrocław

Pasażerowie lecący z Wrocławia do Amsterdamu mogą wykonać szybki test antygenowy na obecność Sars-Cov-2 / COVID-19 na lotnisku na 4 godziny przed odlotem. Pasażerowie powinni zgłaszać konieczność wykonania testu obsłudze lotniska przy wejściu, w punkcie pomiaru temperatury. Koszt testu wynosi 120 PLN.

Na lotnisku można też wykonać test PCR przeprowadzany metodą Real Time-qPCR, rekomendowaną przez WHO (Światową Organizację Zdrowia). Cena testu wynosi 435 PLN, a punkt pobrań jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 12:00.

Więcej informacji na: http://airport.wroclaw.pl/2021/02/01/testy-na-covid-19-na-lotnisku-wszystkie-informacje/