Formy płatności

Niezależnie od wybranej metody płatności, możesz mieć pewność, że Twoja płatność jest zawsze bezpieczna! Sprawdź wszystkie dostępne metody płatności za zakup lotu i dodatkowe opcje.

Vouchery podróżne

Jeśli masz voucher podróżny wydany w związku z pandemią COVID-19, możesz wykorzystać go jako metodę płatności.

Możliwe formy płatności

Oferujemy różne metody płatności, w zależności od kraju i czasu rezerwacji. W niektórych krajach, w wypadku wybranych form płatności zostanie naliczona opłata.

Sprawdź pełny przegląd dostępnych metod płatności w poszczególnych krajach

O Worldline ePayments i Adyen

Czy korzystasz z bankowości internetowej, płatności za pomocą portfeli elektronicznych lub przelewów bankowych? Płacisz za pośrednictwem naszych partnerów Worldline ePayments lub Adyen. Przetwarzają płatności online i informacje o płatnościach w naszym imieniu. Korzystamy z usług online światowej sieci Worldline ePayments i Adyen, aby zapewnić, że Twoja płatność odbywa się tak wydajnie i bezpiecznie, jak to tylko możliwe.

Twoje dane do płatności zostaną bezpiecznie przesłane do Worldline ePayments lub Adyen. Dane te będą używane tylko do przetworzenia transakcji; nigdy nie będą ujawniane ani przekazywane osobom trzecim ani wykorzystywane do celów komercyjnych. Bilet wyślemy do Ciebie e-mailem po otrzymaniu potwierdzenia całkowitej wpłaty.