Bilety studenckie

Z biletem studenckim możesz cieszyć się dodatkowymi korzyściami i maksymalną elastycznością podczas podróży na uczelnię za granicą lub na wakacje.

Rezerwacja biletu

Podczas rezerwacji, wskazując typ pasażera wybierz opcję „Student”. Dzięki temu, przy kontynuowaniu rezerwacji automatycznie pokażemy Ci ofertę w taryfie studenckiej.

Opcja Flexibility

Korzystaj z maksymalnej elastyczności! Możesz przełożyć podróż z dowolnego powodu lub zażądać zwrotu pieniędzy, jeśli zrezygnujesz z podróży. Należy pamiętać, że obowiązuje opłata za anulowanie rezerwacji w wysokości 200 EUR, a taryfy promocyjne są wyłączone z niniejszych warunków zwrotu.

Więcej bagażu

Zabierz więcej sztuk bagażu rejestrowanego! Oprócz dopuszczalnej ilości bagażu dla najniższej taryfy standardowej, możesz zabrać jeden dodatkowy bagaż rejestrowany o wadze 23 kg.

Przygotuj się do podróży

Nie zapomnij zabrać paszportu i dokumentu potwierdzającego, że studiujesz (np. wizy studenckiej, dokumentu potwierdzającego przyjęcie na uczelnię, legitymacji studenckiej). Ponieważ dokumenty te będą sprawdzane na lotnisku, w czasie odprawy lub przy wchodzeniu na pokład, muszą one być w języku angielskim.

Warunki

Rezerwując bilet w taryfie dla studentów, pamiętaj o następujących warunkach:

  • z taryfy mogą skorzystać osoby między 18 a 29 rokiem życia;
  • taryfa dotyczy osób przyjętych na pełnowymiarowe studia na uczelni wyższej;
  • taryfa obowiązuje tylko w przypadku biletów w klasie Economy.
  • Taryfy studenckie są ważne tylko w przypadku podróży trwających co najmniej 21 dni
  • Bilety w taryfie studenckiej mogą nie być dostępne w przypadku niektórych lotów lub miast docelowych.