Posiłki w klasie Economy

Zafunduj wyjątkowe doznania swoim kubkom smakowym! Dowiedz się, jakie posiłki i przekąski przygotowujemy dla Ciebie podczas lotu.

Loty po Europie

Przekąski i napoje serwujemy nawet podczas najkrótszych lotów. Podczas dłuższych lotów po Europie zaproponujemy Ci również świeżą kanapkę. Regularnie zmieniamy pozycje w naszym menu. Aby nasze loty były bardziej ekologiczne, wszystkie nasze kanapki, jak np. kanapka po niderlandzku z serem, są wegetariańskie.

Loty międzykontynentalne

Podczas lotów międzykontynentalnych zaproponujemy Ci butelkę wody na powitanie. Na Twój posiłek złoży się wybrane przez Ciebie danie na ciepło, duża sałatka i deser. W menu zawsze mamy też kilka pozycji wegetariańskich. Do posiłków podajemy napoje, a następnie kawę lub herbatę. W przypadku lotów, które trwają dłużej niż 10 godzin, między posiłkami otrzymasz również przekąskę lub kanapkę. W każdej chwili możesz poprosić obsługę o dodatkową przekąskę lub napój.

Dania à la carte

Chcesz mieć trochę większy wybór? Jeśli masz przed sobą lot międzykontynentalny, a Twój samolot odlatuje z lotniska Amsterdam Schiphol, możesz zamówić pozycje z menu à la carte do 24 godzin przed odlotem. Ceny posiłków w tym menu wynoszą od 19 do 30 EUR. Ponieważ podajemy ograniczoną liczbę dań à la carte w trakcie danego lotu, prosimy o składanie zamówień możliwie jak najszybciej.

Posiłki dla dzieci

Dla dzieci powyżej drugiego roku życia obiad będzie prawdziwą gratką. Zarezerwuj porcję dla swojego dziecka co najmniej 24 godziny przed odlotem, by mieć pewność, że będzie na nie czekał pyszny posiłek. Podczas każdego lotu oferujemy inne menu, jednak często znajdziesz w nim minihamburgera i frytki.

Jeśli Twoje dziecko nie ma jeszcze 2 lat, zalecamy zabranie własnego jedzenia. Wszelkie ograniczenia dotyczące wnoszenia płynów na pokład samolotu nie obejmują jedzenia dla niemowląt.