Opcje biletów

Kup bilet, który najlepiej pasuje do Twoich planów podróży – nie ma złych wyborów! Nie wiesz, który bilet jest dla Ciebie najlepszy? Wyjaśnimy wszystkie opcje.

Wybierz swój bilet

Nasze opcje biletów umożliwiają znalezienie idealnego biletu odpowiadającego Twoim potrzebom. Na większości tras oferujemy 3 opcje biletów na podróż w klasie Economy: Light, Standard i Flex. Oprócz tego możesz również wybrać podróż w klasie Premium Comfort lub Business.

Czy rezerwujesz podróż w klasie Economy z wieloma miastami docelowymi za pośrednictwem strony KLM.com? W takim przypadku możemy zaoferować tylko opcję biletu Light.

Warunki biletu

Pamiętaj, że dokładne warunki dotyczące biletów mogą się różnić w zależności od lotu i linii lotniczej. Podczas rezerwacji online zobaczysz warunki, które dotyczą Twojego konkretnego lotu. Po dokonaniu rezerwacji można je znaleźć w e-mailu z potwierdzeniem rezerwacji oraz w zakładce Moja Podróż.

W zależności od warunków dotyczących biletu czasami możliwa jest zmiana lotu. Pamiętaj jednak: jeśli musisz uiścić opłatę za zmianę i/lub różnicę w cenie, możemy pobrać ją w lokalnej walucie. Pobrana kwota jest równa kwocie w EUR lub USD przeliczonej w oparciu o kurs wymiany walut.

Porównaj klasy podróży linii KLM

Czy planujesz lot międzykontynentalny i nie wiesz, jaką klasę podróży wybrać? By ułatwić Ci wybór, porównaliśmy charakterystykę podróży klasami Economy, Premium Comfort oraz Business.