Passenger drinking champagne in Business Class

Podróżowanie w klasie Business

Podróżuj komfortowo – wybierz klasę Business. W klasie Business możesz liczyć na większą prywatność, wygodę, jedzenie i napoje najwyższej jakości oraz pełne wsparcie naszego personelu pokładowego. Dodatkową korzyścią, jest to, że w czasie lotu możesz swobodnie pracować.

Porównaj klasy podróży linii KLM

Czy planujesz lot międzykontynentalny i nie wiesz, jaką klasę podróży wybrać? By ułatwić Ci wybór, porównaliśmy charakterystykę podróży klasami Economy, Premium Comfort oraz Business.

SkyPriority

Możesz zapomnieć o długim staniu w kolejce – dzięki SkyPriority masz pierwszeństwo wejścia na pokład.

Ciesz się większą prywatnością

Podczas lotów na trasach po Europie środkowe siedzenia są zablokowane (jeśli tylko to możliwe). Dzięki temu zawsze będziesz siedzieć przy oknie lub przejściu i mieć dodatkowe miejsce na nogi oraz więcej prywatności.

Sprawdź, jakie są dostępne opcje miejsc

Odpocznij i zrelaksuj się

Podczas lotów długodystansowych możesz ułożyć się wygodnie do snu w swoim siedzeniu rozkładanym na płasko. Wolisz popracować? Zapewnimy Ci niezbędną przestrzeń.

Sprawdź, jakie są dostępne opcje miejsc

Idealnym miejscem na odpoczynek będzie miejsce rozkładane na płasko.

Naładuj swoje urządzenie

Chcesz produktywnie wykorzystać czas? Podczas większości lotów możesz naładować urządzenie, korzystając z gniazda zasilania wbudowanego w fotel (110 V AC) lub portu USB-A.

Design: kulisy powstawania

Chcesz poznać historię powstania designu klasy Business przystosowanej do lotów długodystansowych? Współpracowaliśmy ze sławną holenderską projektantką Hellą Jongerius, aby stworzyć atmosferę prywatności, komfortu i ciepła. Obejrzyj film, aby zobaczyć, jak poradziliśmy sobie z tym wyzwaniem!

Design: kulisy powstawania

Rozsiądź się wygodnie z szampanem

Gdy wszyscy usiądą już na swoje miejsca, przywitamy Cię kieliszkiem szampana lub soku pomarańczowego. W naszej ofercie znajdziesz również selekcję ciepłych i zimnych napojów, które możesz zamówić podczas lotu.

Masz ochotę na kieliszek szampana lub szklankę soku pomarańczowego?

Rozkosz dla podniebienia

Rozkoszuj się pysznymi posiłkami przygotowanymi przez najlepszego holenderskiego szefa kuchni, Jonniego Boera. W ofercie znajdziesz również różne przekąski i napoje.

Dowiedz się więcej

Zestaw akcesoriów podróżnych

Podczas lotów międzykontynentalnych znajdziesz na swoim siedzeniu zestaw z akcesoriami niezbędnymi podczas podróży, takimi jak: szczoteczka do zębów, pasta do zębów, pomadka nawilżająca.

Pozostań w kontakcie

Coraz częściej oferujemy pasażerom korzystanie z Wi-Fi podczas naszych lotów. Widzisz naklejkę Wi-Fi? Możesz za darmo wysyłać wiadomości do znajomych, kolegów i koleżanek z pracy oraz rodziny.

Dowiedz się, jak się połączyć z Wi-Fi

Oglądaj film

Czy planujesz lot międzykontynentalny? Oglądaj znane filmy i seriale, korzystając z naszego multimedialnego zestawu do rozrywki podczas lotu.

Sprawdź, co mamy w ofercie w tym miesiącu

Zbierz je wszystkie: domki KLM

Zanim opuścisz pokład samolotu, otrzymasz kultowe miniaturowe domki Delft Blue, a w nich holenderski gin.

Dowiedz się więcej