Woman with head phone in Premium Comfort class

Podróżowanie w klasie Premium Comfort

Chcesz mieć trochę więcej wygody, komfortu i możliwości wyboru? Podróżuj w klasie Premium Comfort i korzystaj z większej przestrzeni w osobnej kabinie podczas lotów międzykontynentalnych.

Przekształcamy naszą flotę

Obecnie wprowadzamy do naszych samolotów wyposażenie klasy Premium Comfort. Do końca 2024 roku zmodernizowane zostaną wszystkie samoloty Boeing 777 i 787 pokonujące trasy międzykontynentalne.

Porównaj klasy podróży linii KLM

Czy planujesz lot międzykontynentalny i nie wiesz, jaką klasę podróży wybrać? By ułatwić Ci wybór, porównaliśmy charakterystykę podróży klasami Economy, Premium Comfort oraz Business.

SkyPriority

Możesz zapomnieć o długim staniu w kolejce – dzięki SkyPriority masz pierwszeństwo wejścia na pokład.

Wygodne miejsce

Usiądź na wygodnym siedzeniu z dużą przestrzenią na nogi. Będziesz podróżować w cichej kabinie, w której znajduje się tylko od 21 do 28 miejsc. Jest ona całkowicie oddzielona od klasy Economy i klasy Business.

Sprawdź opcje miejsc

Naładuj swoje urządzenie

Chcesz produktywnie wykorzystać czas? Podczas większości lotów możesz naładować urządzenie, korzystając z gniazda zasilania wbudowanego w fotel (110 V albo gniazdo USB-A lub C).

Skorzystaj z udogodnień klasy Premium Comfort.

Rozsmakuj się w posiłku pierwszorzędnej jakości

Wybierz jeden z 3 pysznych posiłków i połącz swoje ulubione dania ze starannie dobranymi winami i likierami.

Zobacz, co możesz zjeść

Weź przekąskę lub napój

Rozsiądź się z sokiem owocowym, napojem, piwem lub winem. A może wolisz coś ciepłego do picia? Podczas lotu możesz też wypić kawę lub herbatę.

Zestaw akcesoriów podróżnych

Na siedzeniu znajdziesz zestaw przyborów osobistych, zawierający akcesoria takie jak szczoteczka do zębów, maska ​​do spania i zatyczki do uszu.

Nasz ekologiczny zestaw akcesoriów podróżnych jest wykonany z plastiku pochodzącego z recyklingu.

Pozostań w kontakcie

Coraz częściej oferujemy pasażerom korzystanie z Wi-Fi podczas naszych lotów. Widzisz naklejkę Wi-Fi? Możesz za darmo wysyłać wiadomości do znajomych, kolegów i koleżanek z pracy oraz rodziny.

Dowiedz się, jak się połączyć z Wi-Fi

Oglądaj film

Czy planujesz lot międzykontynentalny? Oglądaj znane filmy i seriale, korzystając z naszego multimedialnego zestawu do rozrywki podczas lotu.

Sprawdź, co mamy w ofercie w tym miesiącu

Słuchawki na pokładzie

Na pokładzie oferujemy nasze słuchawki wysokiej jakości, by pasażerowie mogli cieszyć się wrażeniami z oferowanej rozrywki. Jeśli wolisz korzystać ze swoich słuchawek Bluetooth, pamiętaj o zabraniu ze sobą adaptera.