Podróżowanie z dziećmi

Niezależnie od tego, czy to pierwszy lot Twojego dziecka, czy kolejna podróż małego obieżyświata – oto wszystko, co musisz wiedzieć, żeby przygotować swoje dziecko do kolejnego lotu.

Miejsce obok Twoich dzieci

Podróżujesz z rodziną? Dzieci do jedenastego roku życia włącznie, którym zostało przydzielone miejsce, będą siedzieć obok osoby dorosłej z Twojej grupy. Miejsca zostaną Wam przydzielone bezpłatnie podczas odprawy. Oczywiście możesz wcześniej samodzielnie wybrać miejsca dla swojej rodziny, aby mieć pewność, że wszyscy będziecie siedzieć razem.

Pamiętaj, że 1 osoba dorosła może podróżować z maksymalnie 12 dziećmi poniżej 15 roku życia.

Dowiedz się więcej na temat opcji miejsc

Mniam-mniam!

Podczas lotu międzykontynentalnego Twoje dziecko będzie mogło zjeść pyszny obiad. Zarezerwuj porcję dla swojego dziecka.

Zobacz, co możesz zjeść

Chcesz ugasić pragnienie?

W dowolnym momencie podczas lotu, możesz poprosić o dodatkowy sok, napój lub szklankę wody dla swojego dziecka.

Stylowy posiłek

Nawet nasi najmłodsi pasażerowie mogą liczyć na stylowy posiłek. Podczas lotów międzykontynentalnych dzieci poniżej drugiego roku życia otrzymują od nas śliniaczek z Blueyem.

Twoi mali podróżnicy nawet nie zauważą, kiedy minął lot.

Pozwól nam zapewnić im rozrywkę

Aby mieć pewność, że Twoje dzieci spędzą miło czas podczas lotu międzykontynentalnego, przygotowaliśmy dla nich mnóstwo filmów, seriali i gier – to wiele godzin rozrywki i zabawy!

Sprawdź, co mamy w ofercie w tym miesiącu

Przygody Blueya

Poznaj Blueya: mały, niebieski samolot, który co rusz wylatuje w poszukiwaniu nowych przygód. Jeszcze przed podróżą możesz pokazać dzieciom krótkie filmiki animowane z Blueyem.

Bluey in Rio de Janeiro

Przygody Blueya

Lot, który zostaje w pamięci

Sprawiamy, że nawet najkrótszy lot jest dla Twojego dziecka wyjątkowy – to między innymi dzięki specjalnej okładce na paszport z Blueyem i książeczce z zadaniami.

Spraw, by czas szybko leciał

Podczas lotów międzykontynentalnych Twoje dzieci otrzymują zestaw z grami, kredki, naklejki i innymi gadżetami. Opaska na oczy z Blueyem pozwoli Twoim dzieciom spokojnie spać podczas lotu.