Wi-Fi podczas lotu

Widzisz logo Wi-Fi podczas rezerwacji podróży lub podczas lotu? Oznacza to, że możesz pozostać w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną podczas całej podróży, będąc nawet kilka tysięcy kilometrów nad ziemią. Dowiedz się, jak wykupić dostęp do sieci Wi-Fi i korzystać z niej podczas lotu.

Pakiety Wi-Fi

Jeśli podczas Twojego lotu dostępna jest sieć Wi-Fi, możesz zakupić jeden z naszych pakietów Wi-Fi. Dostępność pakietów zależy od miasta docelowego i rodzaju samolotu, którym lecisz. Pakiet Wi-Fi możesz zakupić podczas odprawy lub po wejściu na pokład samolotu.

Jak się połączyć?

Z sieci Wi-Fi możesz zacząć korzystać od razu po zajęciu miejsca na pokładzie samolotu, a w niektórych krajach krótko po starcie. Po prostu przełącz urządzenie na tryb samolotowy, połącz się z naszą siecią WiFi i postępuj zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie.

Po podłączeniu urządzenia do sieci otworzy się „portal pokładowy”. Za jego pomocą możesz aktywować Pakiet wiadomości lub nabyć pakiet internetowy, jeśli jeszcze go nie masz. Portal umożliwia też sprawdzenie aktualnego statusu lotu i zarezerwowanie atrakcji w mieście docelowym.

Dokładamy wszelkich starań, aby umożliwić Ci bezproblemowe korzystanie z zakupionego pakietu Wi-Fi na pokładzie. Jeśli coś pójdzie nie tak, możesz poprosić o zwrot pieniędzy za zakupiony pakiet.

Poproś o zwrot pieniędzy za pakiet Wi-Fi

Wifi and World Business Class