Podróż w klasie Economy

Rozsiądź się i częstuj przekąskami i napojami wliczonymi w cenę biletu. Naładuj telefon, połącz się z Wi-Fi lub obejrzyj film – my zajmiemy się resztą!

Porównaj klasy podróży linii KLM

Czy planujesz lot międzykontynentalny i nie wiesz, jaką klasę podróży wybrać? By ułatwić Ci wybór, porównaliśmy charakterystykę podróży klasami Economy, Premium Comfort oraz Business.

Chwila odprężenia

Wszystkie nasze siedzenia mają ergonomiczny design. Potrzebujesz trochę więcej miejsca? Wybierz miejsce z opcją zwiększonego komfortu lub dodatkową przestrzenią na nogi.

Sprawdź wszystkie opcje miejsc

Naładuj telefon

Podczas dłuższego lotu zawsze pada Ci bateria? Nie przejmuj się, mamy na to rozwiązanie! W większości samolotów, które latają w trasy międzykontynentalne, znajduje się port USB-A.

Poczęstuj się przekąską lub zjedz posiłek

W zależności od czasu trwania lotu, zaoferujemy Ci przekąskę, kanapkę lub ciepły posiłek. Regularnie zmieniamy pozycje w naszym menu!

Zobacz, co możesz zjeść

A może czas na filiżankę herbaty lub kawy?

Weź przekąskę lub napój

Rozsiądź się z sokiem owocowym, napojem, piwem lub winem. A może wolisz coś ciepłego do picia? Podczas lotu możesz też wypić kawę lub herbatę.

Pozostań w kontakcie

Coraz częściej oferujemy pasażerom korzystanie z Wi-Fi podczas naszych lotów. Widzisz naklejkę Wi-Fi? Możesz za darmo wysyłać wiadomości do znajomych i rodziny.

Dowiedz się, jak się połączyć z Wi-Fi

Oglądaj film

Czy planujesz lot międzykontynentalny? Oglądaj znane filmy i seriale, korzystając z naszego multimedialnego zestawu do rozrywki podczas lotu.

Sprawdź, co mamy w ofercie w tym miesiącu

Weź ze sobą słuchawki

Rekomendujemy korzystanie ze słuchawek przewodowych (nie Bluetooth) dla lepszych wrażeń. Jeśli wolisz korzystać ze słuchawek Bluetooth, pamiętaj o zabraniu ze sobą adaptera.